مشخصات فایل{دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوه انبارداری}

مشخصات فایل /دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوه انبارداری/ اِس اِی|مشخصات فایل|50087067|salenaab|
با ما همراه باشید با موضوع دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوه انبارداری

مقدمه:


در بررسي مؤسسات و سازمان هاي مختلف، خصوصاً توليدي و صنعتي، ملاحظه مي شود كه اكثر سرمايه هاي آن ها را مواد لازم و كالاهاي مصرفي تشكيل ميدهد و قسمت عمده سرمايه آن ها مصرف تهيه اجناس و وسايل مذكور مي گردد.


اگر موجودي هاي جنسي يك مؤسسه بيش تر از اندازه مورد احتياج باشد. قسمتي از سرمايه آن مؤسسه به حال ركورد در مي آيد و اگر اين موجودي كمتر از حد لزوم باشد در برنامه عملياتي و خدماتي آنها وقفه حاصل مي شود. در راستاي جلوگيري از ركورد سرمايه و يا ايجاد وقفه در اجراي وظايف سازمان و يا مؤسسه لازم است روشي صحيح، اساسي و مقرون به صرفه در انجام خريد نگهداري و مصرف كالا به مورد اجرا گذارده شود. در سازمان هاي موفق و پيشرفته، وظايف مربوط به انبارداري و كنترل مواد در درجه اول اهميت قرار دارد. با توجه به نكات مذكور تهيه تداركات كالا و ارائه خدمات موردنياز يا كيفيت مناسب و رعايت صرفه جويي و همچنين حفظ و حراست اموال و كالا و در دسترس قرار دادن سريع آن ها از وظايف عمده كارپردازي و انبار مي باشد.


استفاده از برنامه هاي علمي و كاربرد آن در تهيه و تدارك كالا و مخصوصاً انبارداري نتایج زير را در بر دارد:اصول انبارداري :


كليات


در امور تداركات كارپردازي، سيستم انبارداري، داراي اهميت خاصي است و همكاري اين دو واحد خدماتي با يكديگر اجتناب ناپذير مي باشد.


سيستم صحيح انبارداري متضمن مزاياي زير است:تعريف انبار و مخزن


به محل و فضايي كه يك يا چند نوع كالاي بازرگاني، صنعتي، مواد اوليه و يا فرآورده هاي مختلف كه براساس يك سيستم صحيح طبقه بندي و تنظيم مي گردد، انبار گفته مي شود.


انبار از نظر فرم به سه صورت مي باشد:وظايف انباردار:


انباردار كسي است كه عهده دار وظايف زير مي باشد:انواع موجودي هاي انبار


اجناس و كالاهاي موجود در انبار اعم از مؤسسات توليدي يا غيرتوليدي را مي توان به پنج دسته به شرح زير تقسيم نمود:


1- مواد خام يا اوليه


اين مواد براي توليد كالا استفاده مي شود.


2- مواد و لوازم مصرفي


مواد و لوازم مصرفي به موادي اطلاق ميشود كه به طور غيرمستقيم در توليد كالا دخالت دارد و در سازمان های توليدي براي انجام خدمات جانبی مورد استفاده قرار داده ميشود. اين موارد بر اثر مصرف از بين ميرود مانند كاغذ و يا وسايل بسته بندي در سازمان هاي توليدي.


3- مواد و لوازم در جريان ساخت


به موادي به موادي كه مقداري تغييرات در مواد اوليه آن داده شده ولي هنوز به صورت كامل ساخته نشده است، مواد و لوازم در جريان ساخت گويند.


4- كالاي تمام شده


به كالاهايي گفته مي شود كه از نظر ساخت به مرحله تكميلي رسيده قابل عرضه به بازار باشد.


5- اجناس خريداري شده جهت فروش


اين سري از اجناس شامل اجناسي هستند كه بدون هيچ گونه تغييري در آنها به بازار جهت فروش عرضه مي گردد و به طور موقت در انبار نگهداري مي شود مانند انبار فروشگاه و مؤسسات بازرگاني.


سازمان انبار


به طوري كه گفته شد يكي از وظايف انبار طبقه بندي، كدگذاري و تنظيم اجناس و كالاها مي باشد. از تركيب چند انبار يك «مخزن» يا «دپو» بوجود مي آيد. تعداد هر يك از مخازن بستگي به نوع و كميت و همچنين حدود فعاليت آنها دارد.


(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)


متن کامل را می توانید دانلود نمائید


چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)


ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه


همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند


موجود استمطالب دیگر:
🔍صورخیال در ادبیات فارسی با تاکید بر شاهنامه‌ فردوسی🔍بهینه سازی پارامترهای موثر در بهره برداری به روش فرازآوری با گاز در یکی از میادین نفتی خلیج فارس🔍ارزیابی مقایسه ای عزت نفس در دانشجویان ورزشكار و غیر ورزشكار دانشگاه ابهر🔍ارزیابی معیارهای گزینش دوست در دانش آموزان اول دبیرستان🔍ارزیابی ملاکهای حسابرسان مستقل در استمرار عمل بنگاه های اقتصادی🔍شناسایی و تجزیه و تحلیل شاخصهای ورشکستگی شرکتها در ایران🔍پیش بینی بحران مالی شرکتها با استفاده از الگوی جریان های نقدی در دوره نزول🔍مبانی،پیشینه و هزینه های ورشکستگی و نقش نسبتهای مالی در این بین🔍بررسی و کنترل لرزشهای حاصل از انفجار بر سد رودخانه شور سرچشمه🔍مقایسه تحلیل پوششی داده ها و شبکه عصبی در پیش بینی لرزش زمین تولید شده در عملیات آتشکاری معادن🔍بررسی تفاوتها و شباهتهای حقوقی زن و مرد🔍بررسی حمایتهای اسلام از زنان با تاکید بر حقوق مدنی🔍بررسی برخورداری زنان از تخفیف در مجازات در حقوق کیفری🔍نظریات نوین تعهد سازمانی و ویژگیهای شغلی و ارتباط این دو🔍بررسی پیشینه پوشش و لباس،جریانهای تاثیر گذار بر آنها و ارتباط آنها با مد و طراحی🔍ارزیابی ارتباط سبکهای فرزند پروری مادران با انگیزش پیشرفت فرزندان در بین دانش آموزان سال سوم دبیرستان نظام جدید متوسطه شهر اردبیل🔍تاثیر رابطه ایران و آمریکا بر امنیت خلیج فارس🔍بررسی رئوس مکاتب فکری در امنیت بین المللی با تاکید بر نظریه هژمونی🔍بررسی پیشینه و سرگذشت طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس🔍بررسی نقش ساختارها و ظرفیتهای داخلی کشورهای حاشیه خلیج فارس در پیدایش طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس🔍ارزیابی تاثیر عوامل منطقه ای در پیدایش و فروپاشی سیستمهای امنیتی در منطقه خلیج فارس🔍ارزیابی تاثیر عوامل فرا منطقه ای در ظهور و استمرار نظامهای امنیتی در منطقه خلیج فارس🔍ارزیابی عوامل تاثیرگذار منطقه ای و فرا منطقه ای در ظهور،تداوم و سقوط طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس🔍ارزیابی ارتباط پرخاشگری پدر و مادر و افسردگی فرزندان🔍بررسی نقاط ضعف و قوت جزای نقدی و اهداف و مفاهیم مشابه آن